Enthousiast geworden?
Product
Beschrijving
Dit bijzondere gebouw met zware douglashouten spanten en speciale dakvorm dient als podium bij Café de Amer te Amen. Vele bekende en onbekende artiesten hebben ondertussen mogen optreden op dit prachtige buitenpodium dat door ons is gerealiseerd. Met de mooie natuurlijke uitstraling van het douglashout in combinatie met het sedumdak past dit podium prachtig in de het mooie dorp Amen.
Plaats oplevering
Café de Amer
Type gevelbekleding
Douglashout
Fundering
Palenfundering met betonelementen
Dakvorm
Zadeldak
Dakbedekking
Sedum
Specialist in
Maatwerk
Houtbouw Holland ontwerpt en realiseert luxe maatwerk schuren, tuinkamers, carports, veranda’s en schuurwoningen van met name douglas/lariks en eiken. Wij gebruiken alleen hout afkomstig uit verantwoord beheerde bossen.
Graag ontwerpen wij voor u uw exclusieve houten gebouw passend bij u en uw woning. Wij bouwen alle constructies volgens het bouwbesluit van de Rijksoverheid en staan garant voor de kwaliteit en degelijkheid van onze schuren en bijgebouwen. Wij geven standaard 10 jaar garantie op alle onderdelen.



















